Kurz závodního lyžování pro veřejnost, Katschberg, Rakousko, Leden 2025 - Ski-instruktori.cz - lyžařská škola pro děti i dospělé
Menu

Kurz závodního lyžování pro veřejnost, Katschberg, Rakousko, 23. - 26. 1. 2025

Chcete si vyzkoušet jízdu v branách a přičichnout k závodnímu lyžování? Přijeďte si vyzkoušet obří slalom! Jedinečná možnost zůčastnit se závodního víkendu pod vedením trenérů a závodníků v alpských disciplínách. Kurz je vhodný nejen pro lyžařské nadšence, ale i pro průměrné lyžaře, kteří si chtějí vyzkoušet něco neobvyklého. 

Kurz závodního lyžování

Přihlásit se na kurz!

 

Program kurzu závodního lyžování

Čtvrtek 23. 1. 2025

  • příjezd, ubytování

Pátek 24. 1. 2025

  • 8:30 - 11:30, 12:30 - 16 h: nácvik závodní techniky, průpravná cvičení na volném kopci, jízda v branách
  • 19 - 21 h: teorie, rozbor jízd na videu

Sobota 25. 1. 2025

  • 8:30 - 11:30, 12:30 - 16 h: nácvik závodní techniky, průpravná cvičení na volném kopci, jízda v branách
  • 19 - 21 h: teorie, rozbor jízd na videu

 Neděle 26. 1. 2025

  • 8:30 - 11:30, 12:30 - 14h: nácvik závodní techniky, průpravná cvičení na volném kopci, jízda v branách

Ubytování

Aigner, Katschberghöhe

Ubytování bez stravy v apartmánech Aigner, 150m od sjezdovky Tschanek.
Útulné apartmány pro 2 - 4 osoby (1 x ložnice, obytný prostor s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem (35m2)) se nacházejí přímo u sjezdovky. Rekreační apartmány jsou vybaveny:
dvěma plotýnkami, kuchyňským náčiním, velkým množstvím jídelního náčiní, příbory, sklenicemi, kávovarem, čajníkem, mikrovlnnou troubou, lednicí, barevnou televizí, rádiem, telefonem a ložním prádlem.
Vezměte si prosím stolní prádlo, ručníky a utěrky. (V domě se nachází zcela nově navržená zimní zahrada, útulná sklepní místnost s otevřeným krbem a sauna.

 

Cena kurzu závodního lyžování obsahuje

  • 3 denní intenzivní školení závodní techniky, včetně tréninku v bránách, rozbor jízd na videu
  • 3 dny skipass pro oblast Lungau včetně zálohy za čipovou kartu
  • Ubytování na 3 noci v apartmánech Aigner, v katschberghöhe, včetně závěrečného úklidu a pobytové taxy

Cena kurzu závodního lyžování neobsahuje

  • Dopravu
  • Stravu

Doprava

Doprava je individuální.

Cena kurzu: 14990,- Kč*

 

Přihlásit se na kurz!

* Cena kurzu je kalkulována při plném obsazení apartmánu 4 osobami, pro alternativní nabídku ubytování nás kontaktujte.

 


Ski-instruktori.cz s.r.o. si vyhrazují právo na změnu programu kurzu, případné zrušení některé jeho části, jako například i tréninku v branách, a to především z důvodu případného výskytu neovlivnitelných okolností, jako jsou např. nevyhovující povětrnostní podmínky, tak i z důvodu například zákazu tréninku ze strany provozovatelů lyžařských areálů.

Ski-instruktoři.cz

Během studia na vysoké škole jsme se rozhodli prohloubit si své dosavadní znalosti v oblasti výuky lyžování dětí i dospělých absolvováním kurzů vedoucích k získáním cvičitelské licence. Tato licence nás opravňuje k provozování lyžařské školy. Pod hlavičkou Ski-instruktori.cz jsme zahájili svoji činnost v roce 2008.

V následujících sezónách jsme svoji činnost pravidelně rozšířovali o tuzemské i zahraniční kurzy a aktivity.

Velmi brzo se dostavila potřeba kvalitního a zároveň relativně specifického materiálu, naše cesty tenkrát vedly do Žacléře, za panem Luštincem, se kterým od té doby nepřetržitě spolupracujeme a jsme tak schopni Vám, jak na našich kurzech, tak i v plzeňské prodejně, doporučit vhodné lyže i pro Vás.

Kontakty

Ski-instruktori.cz
Koterovská 25
326 00 Plzeň

+420 733 381 967
info@ski-instruktori.cz

IČO: 04379292
DIČ: CZ04379292

Partneři